Zenei programok

Tisza színpad (Tisza szálló előtt)PálinKaLand színpad (Tisza Park)Park színpad (Tisza Park)Maláta színpad (Tiszai hajósok tere)
Kedd
18:30 Járai Márk
20:30 Kamilka és a Pesti Sikk (CSTP)
19:30 Harcsa Veronika és Gyémánt Bálint
23:00 Váray László és a Colombre Band
18:30 Váray László Akusztik Stand Up
22:00 Tiszavirág Blues Jam - Boogie, Sonny, Szabó Tamás
19:30 Szolnoki Zeneiskola - Ütősök
21:00 Faut qu'ca guinche (FR)
22:45 Chuck Berry Emlékkoncert
Szerda
18:30 Fekete Jenő - Sonny - Szabó Tamás
20:30 Faut qu'ca guinche (FR)
19:30 Áron András 'Apey' (CsTP)
23:00 Tiszavirág Blues Jam Session
18:30 Sophie Maurin (FR)
22:00 Oti Voice & Bass
19:30 MusicuM - Szörényi életmű koncert
21:00 Ed Philips and the Memphis Patrol
22:45 Stoned - 100% Rolling Stones
Csütörtök
18:30 Frim Fram Trio (CAN/HU/USA)
20:30 Tompos Kátya és Hrutka Róbert - Keresztül Európán koncert
19:30 Hangácsi Márton (Cstp)
23:00 La Tresca (I)
18:30 Szeder Kriszta duó
22:00 Faut qu'ca guinche (FR)
19:30 MusicuM - Beatles program
21:00 Sophie Maurin (FR)
22:45 Omar et mon accordeon (FR)
Péntek
18:30 Debreceni Páros
20:30 La Tresca (I)
23:50 Nagy Barnabás
19:30 Sophie Maurin (FR)
23:00 Frim Fram Trio (CAN/HU/USA)
18:30 Folk A Móka
22:00 Omar et mon accordeon (FR)
23:50 Brothers Moving (DK)
19:30 Frim Fram Trio (CAN/HU/USA)
21:00 Papa Jazz Seven
22:45 Éva Presszó
Szombat
16:30 Czutorborsók - koncert gyerekeknek
18:30 Folk a Móka
20:30 Omar et mon accordeon (FR)
23:50 Muriel
19:30 Antonia Vai (S)
22:00 Brothers Moving (DK)
18:30 Frim Fram Trio (CAN/HU/USA)
22:00 Kodachrome
23:50 Inmates
19:30 Tarsoly Zenekar
21:00 Scott H. Biram (USA)
22:45 La Tresca (I)
Tisza színpad (Tisza szálló előtt)

Kedd

18:30 Járai Márk
20:30 Kamilka és a Pesti Sikk (CSTP)

Szerda

18:30 Fekete Jenő - Sonny - Szabó Tamás
20:30 Faut qu'ca guinche (FR)

Csütörtök

18:30 Frim Fram Trio (CAN/HU/USA)
20:30 Tompos Kátya és Hrutka Róbert - Keresztül Európán koncert

Péntek

18:30 Debreceni Páros
20:30 La Tresca (I)
23:50 Nagy Barnabás

Szombat

16:30 Czutorborsók - koncert gyerekeknek
18:30 Folk a Móka
20:30 Omar et mon accordeon (FR)
23:50 Muriel
PálinKaLand színpad (Tisza Park)

Kedd

19:30 Harcsa Veronika és Gyémánt Bálint
23:00 Váray László és a Colombre Band

Szerda

19:30 Áron András 'Apey' (CsTP)
23:00 Tiszavirág Blues Jam Session

Csütörtök

19:30 Hangácsi Márton (Cstp)
23:00 La Tresca (I)

Péntek

19:30 Sophie Maurin (FR)
23:00 Frim Fram Trio (CAN/HU/USA)

Szombat

19:30 Antonia Vai (S)
22:00 Brothers Moving (DK)
Park színpad (Tisza Park)

Kedd

18:30 Váray László Akusztik Stand Up
22:00 Tiszavirág Blues Jam - Boogie, Sonny, Szabó Tamás

Szerda

18:30 Sophie Maurin (FR)
22:00 Oti Voice & Bass

Csütörtök

18:30 Szeder Kriszta duó
22:00 Faut qu'ca guinche (FR)

Péntek

18:30 Folk A Móka
22:00 Omar et mon accordeon (FR)
23:50 Brothers Moving (DK)

Szombat

18:30 Frim Fram Trio (CAN/HU/USA)
22:00 Kodachrome
23:50 Inmates
Maláta színpad (Tiszai hajósok tere)

Kedd

19:30 Szolnoki Zeneiskola - Ütősök
21:00 Faut qu'ca guinche (FR)
22:45 Chuck Berry Emlékkoncert

Szerda

19:30 MusicuM - Szörényi életmű koncert
21:00 Ed Philips and the Memphis Patrol
22:45 Stoned - 100% Rolling Stones

Csütörtök

19:30 MusicuM - Beatles program
21:00 Sophie Maurin (FR)
22:45 Omar et mon accordeon (FR)

Péntek

19:30 Frim Fram Trio (CAN/HU/USA)
21:00 Papa Jazz Seven
22:45 Éva Presszó

Szombat

19:30 Tarsoly Zenekar
21:00 Scott H. Biram (USA)
22:45 La Tresca (I)
KIEMELT TÁMOGATÓINK