Zenei programok

Park színpad (Tisza Park kör)Maláta színpad (Tiszai hajósok tere)Hangfoglaló színpad - LakókocsiZenemegálló
Kedd
18:40 Sóki Ferenc
19:00 Eskelina (FR)
21:30 Xtreme Blues Dog (BRA)
19:30 Lead Zep (Led Zeppelin - WOODSTOCK 50)
20:40 Stoned (Rolling Stones - WOODSTOCK 50)
21:50 Sonia (Janis Joplin - WOODSTOCK 50)
23:00 Cocker Cover (Joe Cocker - WOODSTOCK 50 )
20:15 Carson Coma (Hangfoglaló)
22:45 AC/BC
19:00 Szolga Józsi
21:30 Szolga Józsi
Szerda
19:00 GAB
21:30 Les Garcons Trottoirs (FR)
19:30 Black Riders
21:00 Xtreme Blues Dog (BRA)
22:30 Egri Péter és a Mystery Gang
20:15 Eskelina (FR)
22:45 Dánielfy Gergő és az Utazók (Hangfoglaló)
19:00 Kónya Levente József
21:30 Kónya Levente József
Csütörtök
19:00 Sharon's (Hangfoglaló)
21:30 La Tresca
19:30 Eskelina (FR)
21:00 Tom Stormy Trio x Petrovna
22:30 Gasparazzo Bandabastarda (IT)
20:15 Xtreme Blues Dog (BRA)
22:45 Les Garcons Trottoirs (FR)
19:00 Tarsoly
21:30 Tarsoly
Péntek
19:00 Árnyéknyúl (Hangfoglaló)
21:30 Gasparazzo Bandabastarda (IT)
23:59 Xtreme Blues Dog (BRA)
19:30 MusicuM
21:00 Les Garcons Trottoirs (FR)
22:30 Random Trip
18:00 1LIFE
20:15 Teddy Harpo One Man Band
22:45 La Tresca (I)
19:00 Budapest Marching Jazz Band
21:30 Budapest Marching Jazz Band
Szombat
19:00 Sofia Balogh Band
21:30 Little G Weevil
23:59 DLRM (Hangfoglaló)
19:30 Szantál
21:00 La Tresca (I)
22:30 Xtreme Blues Dog (BRA)
18:00 Zenekanapé Selection
20:15 Erről le ne maradj!! ;)
22:45 Gasparazzo Bandabastarda (I)
19:00 Szolga Józsi
21:30 Szolga Józsi
Park színpad (Tisza Park kör)

Kedd

18:40 Sóki Ferenc
19:00 Eskelina (FR)
21:30 Xtreme Blues Dog (BRA)

Szerda

19:00 GAB
21:30 Les Garcons Trottoirs (FR)

Csütörtök

19:00 Sharon's (Hangfoglaló)
21:30 La Tresca

Péntek

19:00 Árnyéknyúl (Hangfoglaló)
21:30 Gasparazzo Bandabastarda (IT)
23:59 Xtreme Blues Dog (BRA)

Szombat

19:00 Sofia Balogh Band
21:30 Little G Weevil
23:59 DLRM (Hangfoglaló)
Maláta színpad (Tiszai hajósok tere)

Kedd

19:30 Lead Zep (Led Zeppelin - WOODSTOCK 50)
20:40 Stoned (Rolling Stones - WOODSTOCK 50)
21:50 Sonia (Janis Joplin - WOODSTOCK 50)
23:00 Cocker Cover (Joe Cocker - WOODSTOCK 50 )

Szerda

19:30 Black Riders
21:00 Xtreme Blues Dog (BRA)
22:30 Egri Péter és a Mystery Gang

Csütörtök

19:30 Eskelina (FR)
21:00 Tom Stormy Trio x Petrovna
22:30 Gasparazzo Bandabastarda (IT)

Péntek

19:30 MusicuM
21:00 Les Garcons Trottoirs (FR)
22:30 Random Trip

Szombat

19:30 Szantál
21:00 La Tresca (I)
22:30 Xtreme Blues Dog (BRA)
Hangfoglaló színpad - Lakókocsi

Kedd

20:15 Carson Coma (Hangfoglaló)
22:45 AC/BC

Szerda

20:15 Eskelina (FR)
22:45 Dánielfy Gergő és az Utazók (Hangfoglaló)

Csütörtök

20:15 Xtreme Blues Dog (BRA)
22:45 Les Garcons Trottoirs (FR)

Péntek

18:00 1LIFE
20:15 Teddy Harpo One Man Band
22:45 La Tresca (I)

Szombat

18:00 Zenekanapé Selection
20:15 Erről le ne maradj!! ;)
22:45 Gasparazzo Bandabastarda (I)
Zenemegálló

Kedd

19:00 Szolga Józsi
21:30 Szolga Józsi

Szerda

19:00 Kónya Levente József
21:30 Kónya Levente József

Csütörtök

19:00 Tarsoly
21:30 Tarsoly

Péntek

19:00 Budapest Marching Jazz Band
21:30 Budapest Marching Jazz Band

Szombat

19:00 Szolga Józsi
21:30 Szolga Józsi
KIEMELT TÁMOGATÓINK
Szolnok Megyei Jogú Város Önkormányzata Emberi Er?források Minisztériuma Nemzeti Kultúrális Alap Szolnoki Városfejlesztő Zrt Stadler
TOVÁBBI TÁMOGATÓINK
Aktív Rádió COOP EMMI Hangfoglaló HCA KProjekt McHALE NHSZ Zounok NYC Pallai Bau Sport Centrum Stadler Szoljon.hu Szolnok TV Tali Fish Újnéplap Szolnoki Városfejlesztő Zrt